O klinice

 

Klinika Methode powstała po to, żeby pomagać ludziom zmagającym się z problemami skóry głowy, a w szczególności z wypadaniem włosów i łysieniem.

Zespół lekarzy i specjalistów opracował i wdrożył jedyną w Polsce Kompleksową Metodę Medyczną - Methode, która od lat skutecznie przynosi korzyść pacjentom naszej kliniki. Najważniejszym etapem jest profesjonalna diagnostyka skóry głowy, która wskaże jakie dalsze zabiegi będą najbardziej skuteczne dla konkretnego pacjenta. Wykonujemy więc badania laboratoryjne, genetyczne oraz obrazowe trychologiczne badanie skóry głowy. Na tym etapie pacjent jest pod opieką trychologa, dermatologa lub endokrynologa. Pomocą służą również dietetyk i psycholog. Po szczegółowej diagnostyce proponujemy zabiegi stymulujące takie jak mezoterapię, karboksyterapię lub innowacyjne zabiegi z osocza bogatopłytkowego. W przypadku konieczności interwencji, przerzedzone miejsca zagęszczamy przeszczepem włosów naturalnych, wykonujemy profesjonalne zabiegi implantacji włosów NIDO lub mikropigmentację medyczną.

Naszym zadaniem jest odnaleźć przyczynę wypadania włosów lub łysienia oraz zaproponować indywidualne rozwiązanie. Kompleksowe podejście do problemu sprawia, że jesteśmy skuteczni.

 

Nasz zespół:

Konsultacje i nadzór profesorski: 

prof. dr hab. med. Violetta Skrzypulec-Plinta

prof. dr hab. med. Tomasz Paszkowski

 

Diagnostyka i implantacja NIDO: 

dr n. med. Sebastian Kołodziej

dr med. Michał Żarczyński

dr med. Marta Pelc                                  

 

Asysta medyczna: 

Iwona Prażmo

Ewa Wojciechowska

 

Mikropigmentacja: 

Jarek Wodzyński

 

Zabiegi uzupełniające: 

Ewelina Fabisiak

Małgorzata Nieckarz

 

Recepcja: 

Laura Stola